У ЧЕРКАСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ТЦК НАДАЛИ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Дата: 16.05.2022 14:47

Грошове забезпечення військовослужбовців – це гарантовані грошові кошти, які держава виплачує військовим. Розмір виплат визначається залежно від посади, звання, тривалості військової служби, її інтенсивності, кваліфікації військового, тощо.

Посилання на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 28.02.2022 №168 на період дії воєнного стану всім військовослужбовцям (в т.ч. які призвані по мобілізації) виплачується додаткова винагорода в розмірі:

• 30 000 гривень – за весь період дії воєнного стану (з 24.02.2022 і до дня його завершення (або з дня призову на військову службу і по день звільнення з неї));
  • 100 000 гривень – за безпосередню участь у бойових діях або здійснення заходів їх забезпечення, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення зазначених заходів (пропорційно дням участі).

Додаткова винагорода виплачується в поточному місяці за минулий на підставі наказу командира військової частини. Виплата здійснюється у військовій частині, де проходить службу військовослужбовець.

Додаткова винагорода в розмірі 100 000 гривень також виплачується військовослужбовцям, які отримали поранення (контузії, травми, каліцтва), з дня поранення та за весь період безперервного перебування на лікуванні.

У разі виникнення у військовослужбовця питання щодо суми виплати додаткової винагороди, йому необхідно звернутися до безпосереднього командира свого підрозділу для його вирішення.