ГОРІТИ, ТА НЕ ВИГОРАТИ

Дата: 13.05.2022 14:04

Черговий тренінг проєкту «Психологічної майстерні», - «Горіти, та не вигорати»  з головами та посадовими особами територіальних громад Канівщини, активістами та волонтерами ГО Канівського регіону та Мошнівської ТГ- відбувся в Каневі .

Під час тренінгу учасники, серед яких був і сільський голова Степанецької ТГ Олександр Яременко, навчалися самозарадності, розумінню  безпекової цілісності та стійкості, а також особистого не «вигорання» в колективній роботі з людьми.

Проаналізувати свої дії викликані часом, пройти практикум психологічної самооцінки, придбати навики подолання стресових ситуацій викликаних війною в Україні - це те, що необхідно наразі не тільки у звичайному житті, а має і велику необхідність та цінність в умовах воєнного часу.

У підсумках обміну думками та враженнями всі присутні, біля 20 осіб, дійшли загального висновку- важливості такої психологічної підготовки посадовців і волонтерів, які  в режимі 24/7 працюють з людьми  і що  психологічна підготовка - це одна із складових  благополуччя і безпеки нашої України.

Провела навчання та практичні заняття з присутніми професійна психологиня Наталія Ліщук.

Проєкт реалізується за підтримки БФ «МХП-громаді».

РАЗОМ ВИСТОЇМО, ПЕРЕМОЖЕМО І ВІДБУДУЄМО УКРАЇНУ!