ПРОДОВОЛЬЧА БЕЗПЕКА – ОДНА ІЗ ОСНОВНИХ СКЛАДОВИХ МІЦНОСТІ ТИЛУ, А ВІДПОВІДНО І ДЕРЖАВИ

Дата: 11.05.2022 20:42

Керівництво Степанецької територіальної громади, в рамках ініціативи «Сади Перемоги» 10 травня 2022 року організувало посадку картоплі на площі 1 га в с. Полствин. Село це відоме вже за межами області завдяки проведенню там фестивалю «Тракторфест», одного з «Місць сили» громади.

Як повідомив директор Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Степанецької ОТГ» (ТерЦентру) Анатолій Нечипоренко попередньо було зроблено обробіток землі, а це оранка та дискування, надано техніку для посадки: трактор та картоплесаджальна машина. Посадковий матеріал надав ТОВ НВФ "Урожай" - 3250 кг посадкової сортової картоплі.

Наступного дня, 11 травня 2022 року, висадили картоплю вже на закріпленій за комунальним закладом земельній ділянці площею 0,2 га. Комунальне підприємство "Благоустрій", керівник Олександр Вовчинський за дорученням голови Степанецької громади Олександра Яременка підготувало ріллю та надало техніку для посадки.

Посадковий матеріал використали свій власний, з урожаю минулого року.