Одноденний заробіток – на потреби збройних сил України!

Дата: 05.05.2022 15:27

У цей, дуже не простий час для України, важливо розуміти, що кожен повинен робити все від нього залежне для наближення перемоги.

«Зробити армію сильнішою» - це гасло, під яким від початку військових дій на території нашої держави, сьогодні і до скорого дня перемоги  всі структури сільської ради працювали, працюють і будуть працювати.

Протягом двох місяців ми доєднуємося до всіх ініціатив, намагаємося забезпечити всім необхідним захисників, які були мобілізовані з території нашої громади. Розуміючи, що зараз важлива кожна гривня, на численні прохання колег, з цього місяця ми започатковуємо добру ініціативу «Одноденний заробіток – на армію».

Тепер кожен працівник сільської ради, комунальних підприємств та установ може за власним бажанням щомісяця перераховувати свою денну заробітну плату для потреб збройних сил України.

«Я переконаний, що внесок кожного, хай і не великий, робить велику спільну справу, адже добре споряджений боєць – це живий боєць, який наближає Україну до перемоги. На початок травня маємо 126 тис грн., які можемо використати для потреб наших захисників» - прокоментував ініціативу «Одноденний заробіток на потреби збройних сил України» сільський голова Олександр Яременко.

#ДопомогаАрмії