ЖИТЕЛІВ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАКЛИКАЮТЬ НЕ НЕХТУВАТИ ПРАВИЛАМИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ

Дата: 29.04.2022 15:00

Традиційно через тиждень після Великодня, в Україні заведено ходити на кладовища та провідувати померлих родичів. Тож цими вихідними та в подальшому за своїм графіком на території Стерпнецької громади будуть проходити поминальні дні.

Проте зважаючи на сьогоднішню ситуацію людям рекомендують відкласти похід на кладовище. Адже військовий стан змушує нас бути дуже уважними та не втрачати пильності. Безпечніше буде пом’янути своїх родичів вдома, у колі рідних і близьких.

У випадку, якщо ви все ж таки вирішили відвідати могили померлих родичів, то не ходіть на кладовище великими групами та уникайте скупчення людей. Закликаємо також утриматись від поминальної трапези безпосередньо на кладовищі.

Не забуваємо і про сигнали повітряної тривоги. Вкотре закликаємо громадян не нехтувати такими повідомленнями та обов’язково прямувати до укриттів. Не наражайте себе та своїх рідних на небезпеку.

З початку воєнного стану на Черкащині повітряна тривога лунала майже 300 разів.