ГУРТКІВЦІ ПРОДОВЖУЮТЬ ПОПОВНЮВАТИ СВОЇ ЗНАННЯ ТА ПРОДОВЖУЮТЬ ВЕСТИ ДОСЛІДНИЦЬКУ РОБОТУ

Дата: 29.04.2022 09:15

Керівники гуртків еколого-натуралістичних напрямів КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», а саме: Вікторія ПЕРЕБИЙНІС, Людмила КОВАЛЕНКО, Надія ЮХИМЕНКО, Ганна ГОРЯНА під час дистанційного навчання сталять одну з пріоритетних цілей – поглиблення, систематизація та удосконалення знань, практичних вмінь та навичок з природничих дисциплін.

Під час занять вихованці поповнюють та розширюють свої знання про природу, її багатства, ознайомлюються з різними галузями сільськогосподарського виробництва, ведуть науково-дослідну роботу.

«Юні екологи» підготували проєкти про рідкісні види першоцвітів, провели весняне розчищення горіха грецького у Беркозівському парку, а також віднайшли місця зростання проліски дволистої та виготовили агітаційні плакати. Вихованці гуртка «Дитячий екологічний рух» та «Юні екологи» провели фотофіксацію ранньоквітучих рослин, розробили головоломку та презентацію «День зустрічі птахів. «Юні біологи» працюють у Google Классах та засвоїли знання про біологічні і декоративні якості квіткових рослин, ознайомилися з інноваційними технологіями в сучасному квітникарстві.