Степанецька, Бобрицька та Ліплявська: назвали громади, в яких найбільше переселенців

Дата: 27.04.2022 08:47

Черкаський район продовжує приймати громадян, тимчасово переміщених з постраждалих від війни регіонів. Про це у фейсбуці повідомляє голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

У громадах району знайшли прихисток вже близько 45 тисяч громадян. Це переважно жінки, діти та люди поважного віку. Цифра змінюється щодня. Але всі люди під опікою.

В кожній громаді створені центри допомоги переміщеним особам, в яких можна отримати інформацію щодо поселення, отримання гуманітарної допомоги, правила реєстрації та будь-яку необхідну інформацію.

Серед міських громад, які прийняли найбільшу кількість переселенців – Черкаси, Сміла та Корсунь-Шевченківський, серед сільських громад – Степанецька, Бобрицька та Ліплявська ТГ.