В УКРАЇНІ ПОЧАВ КУРСУВАТИ ЕВАКУАЦІЙНИЙ МЕДПОТЯГ

Дата: 26.04.2022 12:44

Завдяки співпраці МОЗ, Лікарів без кордонів/Médecins Sans Frontières та Укрзалізниці у перший рейс вийшов новий потяг-мінігоспіталь, який складається із кількох вагонів, зокрема й вагона інтенсивної терапії.

Посилання на інформацію Міністерства охорони здоров’я.

Такий транспорт дозволяє евакуювати з «гарячих» областей України хворих, поранених і травмованих громадян для подальшого спеціалізованого лікування.

На сьогодні спеціальними медичними потягами із зон бойових дій перевезено майже 300 пацієнтів разом із членами їхніх сімей.

Разом з тим «Лікарі без кордонів» шукають українських спеціалістів, які мають змогу долучитися до роботи команди евакуаційного потягу.

Зараз є потреби у медсестрах/медбратах інтенсивної терапії, які легко пристосовуються до роботи у нових умовах та готові працювати у різних регіонах. Бажано, щоб кандидати мали досвід надання допомоги у разі травм, з догляду за пацієнтами після ортопедичних операцій та/або практичні знання в галузі інтенсивної терапії.

Якщо ви зацікавлені в пропозиції, будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційні листи на електронну пошту MSFOCB-Kyiv-PAM@brussels.msf.org.