РАЗОМ ДОПОМАГАЄМО, РАЗОМ ПЕРЕМАГАЄМО!

Дата: 21.04.2022 15:33

Настав непростий час. Час, який зробить нас, українців, ще сильнішими. Зараз головне не панікувати, зберігати та підтримувати здорову психіку свою, оточуючих, а головне - наших дітей. Дуже важливо зараз усіма силами допомагати військовим ЗСУ, мужнім хлопцям та відважним дівчатам.

З перших днів російської агресії в закладах освіти Степанецької ТГ було організовано виготовлення м’ясної тушонки та каш. До справи долучилися всі працівники освітніх закладів і просто небайдужі люди. Хоча процес приготування довготривалий та не легкий, але виконували важливу справу з задоволенням.

Чергову партію, 500 банок каші, тушкованого м'яса та рибної тушонки було передано нашим захисникам від Мартинівського ліцею. Разом з продуктами харчування військовим передали малюнки дітей. У роботах зображено мрії про мирне небо та перемогу України, успішну Україну та захисників - героїв.

Зичимо нашим воїнам сил, мужності та наснаги!

Разом до перемоги! #разом_до_перемоги

Слава Україні!