ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 21.04.2022 10:10

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Степанецької громади!

Адміністрація КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Черкаської обласної ради» звертається з проханням допомогти у розселенні на території сіл Степанецької громади сімей, евакуйованих із зони бойових дій, які тимчасово перебувають у центрі, вишукати можливість надання пристосованого житла для проживання сімей з малолітніми дітьми. Родини погоджуються оплачувати комунальні послуги.

На даний час за направленням місцевої комісії з питань евакуації Черкаської міської ради в Центрі тимчасово перебувають 24 особи. Це 5 багатодітних родин (4 мами, 2 бабусі), які мають на утриманні 18 матолітніх дітей віком від місяця до 14 років.

Внаслідок російського вторгнення на територію України ці родини втратили, або вимушено залишили свої домівки і потребують забезпечення житлом на невизначений час (до закінчення воєнних дій і можливості повернутися додому).