ФІНІШУВАВ БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ «КУБОК «ДНІПРО» (ЧЕРКАСИ)

Дата: 19.04.2022 15:35

На вихідних на відкритих футбольних майданчиках із штучним покриттям МСК «Дніпро» («Центральний стадіон») пройшов турнір з міні-футболу (5х5) на підтримку черкаських ультрас і працівників МСК «Дніпро» (Черкаси), що проходять службу у Збройних силах України.

Турнір проводили спільно муніципальний спортивний клуб «Дніпро» (Черкаси) і Асоціація футзалу Черкаської області.

Партнери турніру: магазин «Сирне королівство», «Черкасибудгарант», «Клуб спортивного покеру «Чайка».

Усі кошти, зібрані під час турніру, а це благодійні внески команд і партнерів турніру – магазину «Сирне королівство» і «Черкасибудгарант», будуть використані для купівлі автомобіля для черкаських ультрас і того, що необхідно працівникам  МСК «Дніпро» (Черкаси), що проходять службу у Збройних силах України.

Учасником турніру була і команда СК «Росава» із Степанецької  громади.

Переможці турніру у трьох ліга отримали Кубки, а всі інші команди-учасники змагань – пам’ятні статуетки. Також на пам’ять були вручені футболки МСК «Дніпро» партнерам турніру, які отримали їхні представники.

Під час нагородження президент Асоціації футзалу Черкащини Юрій Гончаров від імені міського голови Черкас Анатолія Бондаренка щиро подякував учасникам благодійного турніру за підтримку наших захисників.

Відзначимо, що змагання пройшли у кілька етапів.

16.04.2022р. відбулися ігри першого групового етапу, за підсумками яких визначилися учасники «Золотої ліги», «Срібної ліги» і «Бронзової ліги». Результати за цим ПОСИЛАННЯМ: http://cherkassy-sport.com/futzal/34144-kubok-msk-dnipro-cherkasy-z-mini-futbolu-rezultaty-i-etapu-rozklad-ihor-ii-raundu.html

17.04.2022р. на другому етапі серед команд «Золотої ліги», «Срібної ліги» і «Бронзової ліги» було сформовано по дві групи у кожній лізі, переможці яких зіграли у фіналах.

Реультати  за посиланням: http://cherkassy-sport.com/futzal/34158-finishuvav-blahodiinyi-turnir-z-mini-futbolu-kubok-msk-dnipro-cherkasy.html

Участь команди СК «Росава» у змаганнях відбувається завдяки підтримці Виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ.