У Степанецькій громаді відбувся День благоустрою

Дата: 18.04.2022 11:25

В рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» протягом минулого тижня на території Степанецької територіальної громади, по всіх старостинських округах було проведено загальне прибирання до  Дня благоустрою.

В ході його проведення працівниками виконавчого комітету Степанецької сільської ради та його структурних підрозділів, комунальних підприємств, працівниками культури, освіти та небайдужих жителів і внутрішньо-переміщених осіб проведено прибирання місць загального користування: парків, скверів, берегів річок та територій біля братських могил, кладовищ і пам’ятників у старостинських округах нашої громади.

Дотримуючись санітарно-епідеміологічних обмежень жителі громади активно попрацювали та навели належний порядок в своїх населених пунктах.

Тож, давайте поважати працю один одного і не засмічувати довкілля: береги річок, джерел, місця відпочинку, лісові смуги, узбіччя доріг тощо, куди завтра прийдуть наші діти, онуки та правнуки.