«ПОДАРУЙ ВОЇНУ ПАСКУ»: У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ДІЄ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ!

Дата: 14.04.2022 09:43

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ CТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Наближається величне християнське свято — Великдень, яке прийнято відзначати з рідними. І головним його символом є пасочка.

Та цього року не в кожного є така можливість, зокрема в наших захисників.

Тож, у Степанецькій громаді діє благодійна акція «Подаруй воїну паску».

Усі охочі можуть долучитися та принести паску та інші гостинці та порадувати наших захисників.

Давайте всі разом передамо нашим воїнам із Збройних Сил України часточку домашнього тепла та найвеличнішого свята і спечемо, або придбаємо по кілька пасочок для тих, хто ціною власного життя виборює для всіх нас нашу Батьківщину.

Відправка Великоднього смачного привіту-підтримки до місць дислокації наших захисників від Степанецької громади планується на середу, 20 квітня цього року.

Великодні привіти (пасочки та солодка випічка тривалого зберігання) нашим героям,  приймаються у пунктах збору гуманітарної допомоги та адмінспорудах усіх старостатів та у Степанецькій сільській раді до 19 квітня включно, а 20 квітня, зранку смаколики вже поїдуть до наших захисників!

Наголошуємо, що перед таким великим святом не слід забували робити добрі справи. Адже якщо ми хочемо змінити світ навколо себе, то починати треба з себе.

Тож, віримо в перемогу, печемо пасочки та підтримуймо наших славних хлопців-захисників!

І хай цей Великдень стане для нас особливим – світлим і мирним!

#ДопомогаАрмії