СПІВУЧИЙ ЮВІЛЯР У МАРТИНІВЦІ

Дата: 11.04.2022 17:03

11 квітня 2022 року свій 80-ти річний поважний ювілей святкує житель с. Мартинівка Дмитро Васильович Ходзіцький.

Народився ювіляр на Черкащині в смт. Катеринопіль. Закінчивши 8 класів місцевої школи, продовжив навчання в Ремісничому училищі Кропивницького (тоді — м. Кіровоград) і одночасно закінчив курси водіїв.

В 1961 році ювіляр пішов до лав армії, а повернувшись, почав свій трудовий шлях на заводі «Червона зірка», де і пропрацював до заслуженого відпочинку. В 1999 році сім’я переїхала на постійне місце проживання в с. Мартинівка.

Попри всі негаразди, які траплялися в житті ювіляра, чоловік завжди життєрадісний, привітний, любить співати.

Представники Степанецької ТГ: староста Мартиніського старостинського округу Світлана ЧУПИЛКА та бібліотекарка Алла КУЦОКІНЬ прийшли вітати ювіляра, від імені сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА та всієї громади побажали йому здоров’я, мирного неба та многая літа.

Ювіляр щиро дякував за  привітання і за теплий подарунок на згадку.