6 КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ

Дата: 06.04.2022 12:28

Сьогодні, 6 квітня, у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру.

23-го серпня 2013-го року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № A/RES/67/296, в якій проголосила 6-е квітня Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку. Цей день обраний не випадково. Власне 6 квітня 1894р. у місті Афіни розпочалися І Олімпійські ігри сучасності.

Спорт на благо миру та розвитку — ключове формулювання цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.

Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку.

6 квітня 2022 року відбувся наймасштабніший Всеукраїнський урок фізичної культури онлайн. Організаторами заходу є Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Державна наукова установа „Інститут модернізації змісту освіти“, ГО „Рух Олександра Педана „Джуніор“ за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН „ЮНІСЕФ“. Всеукраїнський урок об’єднав  учнів/учениць та вчителів з різних куточків України. Також до уроку долучилися зірки спорту та шоу бізнесу, опініон лідери: телеведучий Олександр Педан; співак Позитив (Олексій Завгородній); танцюрист Женя Кот; футболіст Олександр Зінченко; дзюдоїстка Дар’я Білодід та інші.

Учні та вчителі фізичної культури  Степанецької громади активно долучися до Всеукраїнського онлайн уроку.