СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕКСАНДР ЯРЕМЕНКО - ПРО СТАН СПРАВ У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 05.04.2022 11:03

Очільник Степанецької територіальної громади Олександр Яременко  відзвітував про стан справ у Степанецькій громаді.

– Дякую всім, для кого цей тиждень став робочим! І дякуємо нашим захисникам за таку можливість! На даний час наші з вами завдання незмінні: підтримувати економіку та наші ЗСУ. Уся критична інфраструктура працює.

• У всіх школах громади триває дистанційне навчання. Станом на 05.04.2022 р. до колективу школярів долучилося 42 особи дітей-переселенців.
  • На «дистанційці» 3 дитячі садочки. На жаль, відновити повноцінну роботу цих закладів поки не дозволяє безпекова ситуація.
  • Наші медзаклади працюють і мають усе необхідне.
  • В аптеках ситуація поступово стабілізується: збільшується асортимент і кількість ліків.
  • Держлікслужба моніторить ціни.
  • У магазинах ситуація теж нормалізується. На сьогодні системних проблем із постачанням першочергових товарів немає.
  • Продовжується робота з громадянами України, які вимушено покинули своє житло через бойові дії. Посадові особи Степанецького виконавчого комітету приймають документи, видають довідки, формують електронні справи та вносять інформацію до бази ВПО (Єдина інформаційна база даних про внутрішньо переміщених осіб).

По всіх старостинських округах громади працюють волонтерські пункти: приймають гуманітарну допомогу від місцевого населення для ЗСУ та внутрішньо переселених осіб, пакують та відправляють за призначенням. Всі працівники закладів освіти та культури задіяні в процесі виготовлення м’ясних консерв із сировини, наданої МХП та плетінні маскувальних сіток. Величезну поміч надають і пересічні жителі нашої громади – руками, матеріалами, автоклавами та нескінченним ентузіазмом.

Тож разом – ми сила! Перемога за нами! Все буде Україна!

З повагою, сільський голова                                                         Олександр Яременко

#ДопомогаАрмії