ЮВІЛЯР ЧЕКАЄ НА НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК -- МИРНЕ НЕБО

Дата: 04.04.2022 14:36

03 квітня 2022 року відсвяткував свій 85-річний ювілей найстаріший корінний житель с. Попівки Полствинського старостинського округу — Іван Степанович Проценко.

Трудовий шлях він розпочав у 14 років різноробом місцевого колгоспу. З 1956 по 1960 рік проходив службу в м. Севастополі, у військово-морському флоті. Після служби за комсомольською путівкою поїхав будувати нафтопереробний завод в м. Омськ.

Через 3 роки повернувся в рідне село доглядати незрячу матір та влаштувався працювати водієм на Мартинівський цукровий завод, а пізніше — перейшов працювати в місцевий колгосп. Працював трактористом, а перед виходом на пенсію ще й пилорамником.

За важкою фізичною працею в колгоспі встиг і одружитися, і побудувати будинок, і виростити доньку, з якою після смерті дружини на даний час проживає. Має двох чудових внуків, уже дочекався правнука та двох правнучок.

Прожив довгий життєвий шлях і зробив за весь цей час багато добра, за що його люблять і поважають односельці. От і зараз, під час війни, він прихистив у своїй хаті велику родину з 9 людей, які приїхали з Броварського району.

В цей святковий день, крім рідних та односельців, Івана Степановича від імені сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА привітали староста Полствинського старостинського округу Оксана Савенко та депутат сільської ради Михайло Святун. Поважні гості побажали довгих мирних і щасливих років життя, та вручили подарунок на згадку.

Ювіляр щиро подякував за виявлену турботу, побажав всім миру, здоров'я та усіляких гараздів.