Із 04 квітня 2022 року на водоймах Черкаської області діятиме низка заборон

Дата: 04.04.2022 09:01

Відсьогодні на водоймах Черкащини запроваджують низку обмежень. Вони зумовлені воєнним станом. Зокрема йдеться про заборону навігації суден та вилову риби, повідомляє начавльник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Із 4 квітня на водоймах Черкащини ЗАБОРОНЕНО:

Навігація для маломірних (малих), моторних, прогулянкових вітрильних, прогулянкових, спортивних, швидкісних суден, а також суден флоту рибної промисловості, водних мотоциклів і засобів розваг на воді.

Виняток – судна спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та ін.

Вилов водних біоресурсів на водоймах області, КРІМ любительського рибальства в межах населених пунктів і в місцях, визначених органами рибоохорони.

– Ці заборони на період воєнного стану зумовлені заходами безпеки та необхідністю збереження і відтворення водних біоресурсів, – зазначив Ігор Табурець. – Поставтеся з розумінням!