На паліїв сухої рослинності складено протоколи

Дата: 31.03.2022 12:35

За минулу добу, на території Степанецької громади, за участі поліцейського офіцера громади та постійно діючої комісії було виявлено низку порушень щодо навколишнього середовища.

За результами проведених рейдів були виявлені три особи, які спалювали суху рослинність на відкритій території в населених пунктах: Голяки, Мельники, Горобіївка. У всіх випадках причиною загорання став людський фактор, а саме необережне поводження з вогнем.

На громадян  складено протоколи про адміністративне правопорушення за самовільне спалювання рослинних решток, відповідальність за яке передбачене 152 статтею Кодексу України про адміністративне правопорушення. Паліям тепер загрожує штраф.

Вкотре наголошуємо, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності є ЗАБОРОНЕНЕ та карається законом.

Наші рятувальники продовжуватимуть рейди щодо виявлення осіб, які спричиняють загорання, проводитимуть й надалі роз'яснювальну роботу з громадянами.

Також, минулої доби за участі поліцейського офіцера громади та постійно діючої комісії було  складено протокол на жителя села Беркозівка  за незаконну вирубку дерев. Порушник буде притягнено до адміністративної відповідальності.