НОРМАЛЬНИЙ ПСИХІЧНИЙ СТАН – ОСНОВА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Дата: 28.03.2022 12:18

В критичних і кризових ситуаціях наші власні реакції можуть нас більше лякати, ніж ситуація, яка склалася навколо. Адже наш мозок дуже не любить абстрактних речей і він начебто сам вигадує деякі речі. Тобто дуже важливим є для людини володіти інформацією, шукати відповіді на питання та отримувати професійну підтримку від соціуму та спеціалістів.

Протягом свого життя 70-80% людей переживають критичні і кризові ситуації.

83%- справляються з ними за умови соціальної підтримки, якщо соціум (рідні, колеги) мають хоч якісь знання про допомогу людині, яка переживає складну ситуацію.

14%  - людей потребують підтримки психолога.

3%  - мусять звертатися за допомогою до психіатрів.

В нашому суспільстві склався такий стереотип, що звернутися до спеціаліста, визнати необхідність психологічної допомоги  – це ганебно, не престижно, відразливо. І, разом з тим, необхідно пам’ятати, що ви відповідальні за своє психічне здоров’я перед собою, своїми рідними і тими, хто вас оточує. Не чекайте, що зміни відбудуться самі собою – працюйте для себе.

Пам`ятайте, що всі люди потребують підтримки, участі, співчуття та любові. Ви не самотні! Поруч  завжди є люди, які зрозуміють і допоможуть. Не соромтеся звертатися за допомогою!

Головне правило, яким керуються психологи – це конфіденційність. Отже, можете бути впевнені, що інформація, яку ви довіряєте спеціалісту, ніколи не буде піддано розголосу, розмова буде індивідуальна та суто приватна.

Хочу нагадати, шановні жителі громади, що на базі Степанецького ЗДО «Білочка» розгорнуто пункт психологічної допомоги для проведення індивідуальної та групової роботи для всіх хто її потребує.

Послуги надає практичний психолог закладу дошкільної освіти Шинкаренко Юлія Вікторівна. Звертатись можна за телефоном 096-238-87-42 або e-mail shinkarenko.uliya@gmail.com

Боротьба за життя і здоровя людей продовжується!