УЧНІ КЗ «ТАГАНЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОМУ ПРОЄКТІ «Розуміючи МИР»

Дата: 25.03.2022 17:17

Учні 3-4 класів ліцею (класний керівник: Людмила Циба та Марина Легчун), взяли участь у п’ятитижневому українсько-американському проєкті «Розуміючи МИР».

Працюючи над цим проєктом, діти відкривали для себе нове розуміння слів, висловлювали свої думки і разом прийшли до висновку, що Мир починається з кожного з нас.

Мир – це спосіб існування, толерантне ставлення до інших, це повага, злагода, довіра, дружба, любов. Це щось таке, що дозволяє кожному бути собою і сприймати інших такими, як вони є. Коли ти обираєш спершу Мир, це дає тобі можливість подумати і обрати правильне рішення, діяти за покликом свого серця.

Саме зараз в такий складний та відповідальний час для нашої країни промовляємо: «МИ ЗА МИР!»