ОНУК ОБЕРІГАЄ СПОКІЙ ЮВІЛЯРКИ

Дата: 24.03.2022 09:37

23 березня цього року святкувала свій ювілейний 80-й день народження Марія Іванівна Дорошенко, корінна жителька с. Поташня. Народилася іменинниця в багатодітній родині, де виховувалося четверо дітей. Батько загинув на війні,  мама дітей піднімала самаДитинство було не легким, бідували,виживали як могли. Закінчила шість з половиною класів Поташнянської школи. В 14 років пішла працювати в місцевий колгосп, де пропрацювала 36 років доглядальницею телят та дояркою. Звідтіля пішла і на заслужений відпочинок.

В 1961 році  вийшла заміж, разом з чоловіком у шлюбі прожили 54 роки, тяжко працювали, побудували власний будинок, виховали двох дочок, а в даний час душу ювілярки зігрівають четверо онуків та троє правнуків.

В цей нелегкий час Марія Іванівна дуже переживає за внука, який перебуває на службі в ЗСУ.

Цього дня представники Степанецької ТГ, діловод Таганчанського старостинського округу Наталія Гребіник та директор будинку культури Сергій Липницький, прийшли привітати ювілярку. Від імені сільського голови Олександра Яременка та всієї громади побажали їй здоров’я, мирного неба та залишили теплий подарунок на згадку.