ЗВЕРНЕННЯ ДО БІБЛІОТЕКАРІВ

Дата: 23.03.2022 15:30

Шановні колеги!

Звертаємось до колег, бібліотечні заклади яких працюють та обслуговують користувачів.

В цей нелегкий для України час, наша область прихистила біженців, переселенців з окупованих територій та населених пунктів, які опинились в зоні бойових дій. Майже у кожній громаді на Черкащині є такі люди.

Ця категорія населення має обов’язково потрапити в зону Вашої уваги. Слушно було б запрошувати їх на свої заходи до бібліотеки.

Для дорослої категорії можна проводити години спілкування на різні теми, бажано літературно-мистецького, народознавчого, історичного спрямування.

По можливості запрошувати психологів, які допоможуть цим людям подолати стрес.Важливо, щоб кожен присутній брав участь у спілкуванні.

Окремою ділянкою Вашої діяльності має стати спілкування з молоддю та дітьми. Для молоді можна проводити зібрання -спілкування з місцевою молодіжною аудиторією, влаштовувати різноманітні конкурси (творчі, літературні та ін.)

Для читачів дітей можна влаштовувати спільні перегляди мультфільмів, голосні читання дитячих книг, конкурси на кращий малюнок за мотивами дитячих творів. Важливо, щоб діти розповідали про своїх улюблених героїв мультфільму чи книги.

Для дитячої аудиторії можна влаштовувати години малювання та поробок (як тематичні так і довільні), часи розваг (рухливі та настільні ігри). На заходи із користувачами дітьми теж бажано запрошувати педагогів, психологів.

З повагою завідувачка НМВ ОУНБ  Н.Д. Вітавська