ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ СОБАК!

Дата: 22.03.2022 16:26

Нерідко перехожі стають «мішенню» для домашніх тварин на вулиці, адже власники часто не контролюють вигул своїх улюбленців за межами домоволодінь. Така безпечна поведінка може обернутися для власників тварин адміністративною відповідальністю.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!!! Тварини можуть стати причиною конфліктів і невдоволення людей, у жодному разі не випускати собак самостійно гуляти по населеному пункту та не допускати доступ тварин з домоволодіння на вулицю!!!

Виконавчий комітет Степанецької сільської ради звертається до жителів громади з проханням не порушувати правила утримання домашніх тварин, не допускати безконтрольного вигулу собак, не допускати вигул собак без забезпечення безпеки оточуючих, під час вигулу використовувати повідки та намордники.

За порушення вказаних правил, відповідно до ст. 152 КУпАП накладається штраф на громадян у розмірі від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів громадян (від 340 грн до 1360 грн).

Зробимо села нашої громади безпечними та комфортними для проживання РАЗОМ!

Виконавчий комітет Cтепанецької сільської ради