ВНЕСЕНІ ЗМІНИ ДО НАКАЗУ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАБОРОНИ НА ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ

Дата: 19.03.2022 15:11

Ігор Табурець про ситуацію на Черкащині станом на 19 березня зазначив:

– Ніч і ранок без повітряних тривог по всій області. Слава нашим захисникам!

Ситуація в області контрольована. Критична інфраструктура працює.

Підприємці й далі повертаються до роботи. За це дякую кожному! Нам треба спільно тримати економічний фронт. Це зараз дуже важливо. Економіка має працювати.

Тож починаємо наш черговий тиловий день. До роботи!

Тримаємо стрій!

Також нагадуємо що Ігор Табурець підписав НАКАЗ № 3 від 14.03.2022

«Про внесення змін до наказу начальника Черкаської обласної військової адміністрації від 02.03.2022  № 2 «Про встановлення заборони на торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Черкаської області», виклавши його в новій редакції.

Відповідно до цього:

п.1 Заборонити з 16.03.2022 і до закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки на території Черкаської області торгівлю алкогольними напоями (крім пива) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів).

Заборонити продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів), в тому числі пива, особам які мають ознаки належності до будь якого військового формування (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).

Чинним НАКАЗОМ передбачені заходи по реалізації затверджених правил, контроль та відповідальність за можливі порушення.