У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОПОНУЮТЬ СВЯЩЕННИКАМ ТА ПАРАФІЯНАМ ВИЙТИ З МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

Дата: 18.03.2022 16:18

Сьогодні, 18 березня, в режимі онлайн, відбулась 17 позачергова сесія Степанецької сільської ради. На порядок денний було винесено питання щодо звернення до священнослужителів та парафіян Українських православних церков Московського патріархату. У ньому, зокрема, йдеться:

«…Враховуючи потурання російській владі, з метою консолідації українського народу, пропонуємо священнослужителям Українських православних церков Московського патріархату (УПЦ МП), розміщених на території Степанецької територіальної громади, вжити необхідних заходів щодо зміни канонічного статусу церкви та виходу з Московського патріархату. Парафіян зазначених церков закликаємо не підтримувати Московський патріархат. Хочеться вірити, що поміж вас є свідомі люди, які здатні думати своїм розумом. Знайдіть в собі мужність сказати «НІ», як це зробили багато вірних священників ще у 2018-2019 роках, і ми в єдності переможемо ворога».