БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» ЗБИРАЄ КОШТИ НА ДОСТАВКУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДО ГРОМАД

Дата: 18.03.2022 13:12

Благодійна організації «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ», виконавчий директор Марина Стадник, продовжують надавати гуманітарну допомогу для вимушених переселенців та бійців тероборони в тому числі і для територіальних громад Канівщини.

Гуманітарна допомога складається із засобів гігієни для дорослих та дітей, одягу, медикаментів та продуктів харчування (цукор, макаронні вироби, крупи, м’ясні консерви та інше).

Маємо надію, що ця благодійна організація надасть допомогу вимушеним переселенцям, які знаходяться в Степанецькій територіальній громаді.

Сьогодні від організації надійшло прохання про фінансову підтримку для збору і доставки гуманітарної допомоги від кордону України до Черкас (закупки пального, транспортні витрати, тощо)

Прохання зробити перерахування такої допомоги на картковий рахунок у Приватбанку:

Картка: 5363 5420 1767 7221 Приватбанк

Отримувач Несват Наталія Андріївна,

керівник організації,  БО "100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ"

Посильний внесок кожного українця, кожна Ваша гривня рятує людські життя.

Віримо, що незабаром Україна здобуде перемогу, міста відбудуються і всі українці повернуться до звичного мирного життя.