СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ І ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ ЗАБЕЗПЕЧЕНО КОМФОРТ ЖИТЕЛІВ МАРТИНІВКИ

Дата: 15.03.2022 15:20

За зверненням керівництва Степанецької громади  до директорки ПРаТ «Миронівська птахофабрика» Ольги Форостяної, з проханням надати кваліфіковану допомогу у вирішенні питання по ремонту водонапірної вежі у районі заводу села Мартинівка, фахівці Миронівської птахофабрики під керівництвом керівника управління з енергозабезпечення Миколи Коробова  провели обстеження та здійснили наступні ремонтні роботи:

1. Зварювальні роботи водонапірної вежі (роботи з залученням автовишки);
  2. Провели реконструкцію, демонтували зношені мережі та встановили нові системи подачі і забору води з нержавіючої сталі;
  3. Провели заміну глибинного насоса, з монтажем додаткових зворотних клапанів (ЕЦВ 6 – 6,5 – 80);
  4. Встановили та підключили нову автоматику.
  5. Замінили кабельний ввід та перенесли точку обліку.

Загалом роботи було проведено на протязі 14-ти днів, загальна сума інвестицій становить близько 46 000грн. На зараз водозабезпечення відновлено в повному обсязі.

ПрАТ «Миронівська птахофабрика» завжди займає активну позицію у вирішенні важливих питань Степанецької громади та готова допомогти її мешканцям.

Керівництво громади, жителі мікрорайону Заводське села Мартинівка  висловлюють щиру подяку команді МХП за оперативне вирішення даної проблеми в такий нелегкий для країни час.