ЗІБРАНІ ПРОДУКТИ ВІДПРАВИЛИ НА ПЕРЕДОВУ! ЗБІР ДОПОМОГИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

Дата: 14.03.2022 16:23

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Щиро дякуємо усім небайдужим жителям нашої громади, хто в такі важкі часи надав посильну допомогу нашим захисникам. Окрема подяка тим жінкам, які взяли на себе виготовлення тушонок з курятини на базі Степанецького, Мартинівського ліцеїв, Беркозівської гімназії та на власній кухні. М'ясні консерви було виготовлено за сприяння керівника ПРаТ "Миронівська птахофабрика" Ольги Форостяної, нею було надано сировину, тобто м'ясо курей для їх виготовлення.

До збору гуманітарної допомоги долучилися представники всіх старостинських округів.

Велика подяка молоді, яка за першим покликом з'являються вантажити продукцію на автомобілі.

Зібрана продукція та речі вже неодноразово  були передані для бійців на передову. Остання, четверта партія допомоги вагою в 2 тонни необхідних продуктів харчування, перев'язочного матеріалу, теплих речей, овочів, чаю, цукру, печива та багато чого іншого було направлено на Київщину для бійців ЗСУ.

ЗБІР ДОПОМОГИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

Звертаємося до всіх небайдужих з проханням знов долучитися до збору продуктів харчування: м’ясних консервів, печива, цукерок, чаю, цукру, крупів, консервації в банках не більше 1 л., засобів особистої гігієни, теплого одягу, особливо шкарпеток та устілок у взуття.

Також просимо приносити ящики та мішки для пакування зібраних речей. Велике прохання зносити порожні банки місткістю 0,5 л. і 1 л. для подальшого виготовлення м’ясних консервів.

Як ви всі знаєте, до кожного з населених пунктів нашої громади прибули тимчасово переселені особи, і більша частина із них прибула із дітками. Багато хто із цих людей збиралися в дорогу у не найкращий час, тікаючи від загрози життю, і приїхали в чому були. Тож, на сьогоднішній день вони та їх діти потребують одягу, особливо дитячого.

Велике прохання до всіх небайдужих принести до пунктів збору гуманітарної допомоги  дитячі речі, іграшки та все те, що забезпечить діткам та їх батькам приємне і комфортне тимчасове перебування в нашій громаді

Пункти збору ті самі, працюють щоденно з 9.00 год. до 15.00 год.

Віримо в Перемогу!

#ДопомогаАрмії