ВІТАННЯ В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ, АЛЕ ЮВІЛЯРЦІ ПРИЄМНО

Дата: 11.03.2022 09:22

10 березня святкує свій поважний 80 й ювілейний День народження  жителька села Мартинівка - Туренко Ніна Олександрівна.

Народилася ювілярка в селі Беркозівка. Закінчивши сім класів місцевої школи, Ніна Олександрівна пішла працювати в колгосп дояркою. Працюючи на фермі, жінка паралельно отримувала повну середню освіту у вечірній школі.  В 1962 році зустріла свого майбутнього чоловіка Віктора Івановича, з яким побралися та прожили 52 роки. Разом виховали трьох чудових дітей, двох синів та дочку, має п’ять онуків та трьох правнуків.

В 1975 році сім’я переїхала в село Мартинівку на постійне місце проживання, в двох з чоловіком пішли працювати в місцевий колгосп та збудували власний будинок.

В даний час, за станом здоров’я  ювілярка перебуває у доньки в м. Каневі. Вітання Ніна Олександрівна отримала в телефонному режимі від старости Мартинівського старостинського округу Світлани ЧУПИЛКИ, яка від імені сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА та від усієї громади привітала іменинницю, побажала здоров’я та довгих років життя.

Подарунок згодом буде передано ювілярці.