ЮВІЛЕЙ У ДЕНЬ ЖІНОЧОГО СВЯТА - СВЯТА ВЕСНИ

Дата: 09.03.2022 10:12

8 березня свій 85 – річний ювілей святкувала  Раїса Іванівна Момро, жителька с. Мартинівка. Народилася іменинниця на Житомирщині в селі Морозівка. Закінчила 7 класів місцевої школи та поїхала в м. Київ працювати в дитячому садочку. Працюючи в Києві познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком Миколою Тодосійовичем, який був з Мартинівки.

Молоді люди з Києва переїхали в рідне село та згодом побралися.

Відразу після весілля жінка пішла в колгосп, де пропрацювала аж до виходу на заслужений відпочинок.

Ювілярка разом з чоловіком виховали двох дочок, а в даний час душу ювілярки зігрівають двоє онуків та троє правнуків.

В цей не простий час представники Степанецької ТГ: староста Мартиніського старостинського округу Світлана Чупилка та бібліотекарка Алла Куцокінь прийшли привітати ювілярку від імені сільського голови Олександра Яременка та всієї громади, побажали здоров’я, мирного неба. Ювілярка щиро дякувала за подарунок, теплі слова, бажала всім ПЕРЕМОГИ та МИРУ.