СИЛА У ЄДНОСТІ!

Дата: 06.03.2022 19:43

Шановна громадо! Слава Україні!

Керівництво Степанецької громади закликає зберігати спокій! Адже пророблено необхідну  роботу з початку вторгнення ворожих військ на територію України:

Створено координаційний штаб, до якого увійшли представники сільської ради, активісти, волонтери, котрі безперебійно та цілодобово працюють задля перемоги над окупантом та координації дій на місцях, збереження спокою та надання інформації мешканцям нашого краю.

Зазначаємо, що усе керівництво громади цілодобово працює у штатному режимі, готове до вирішення покладених завдань та проблем, які виникають у жителів нашого краю.

Закликаємо усіх не сіяти паніку! Довіряйте лише офіційним джерелам інформації! Читайте і розповсюджуйте у соціальних мережах лише перевірені та достовірні дані! Не лякайтесь, коли бачите у небі дрони - наші спецслужби також вивчають небесний простір і, звичайно, бачать ворожі об‘єкти, якщо такі є.

Пам’ятайте, що наша сила у єдності! Гуртуймося, незважаючи на політичні уподобання і віросповідання! Україна - одна і сьогодні вона потребує захисту кожного з нас! Долучайтесь до збору допомоги, підтримуйте ЗСУ, постраждалих мирних жителів - кожному з нас знайдеться робота, щоб якнайшвидше перемогти окупантів. Моліться за мир і наше військо!

Слава Україні! Героям Слава!