СТЕПАНЕЦЬКА ГРОМАДА ОДНА З НАЙПЕРШИХ СФОРМУВАЛА ЗАГІН ТЕРОБОРОНИ!

Дата: 06.03.2022 18:19

Більше тижня нашу Україну держить у напрузі одне страшне слово ВІЙНА! Проте, наш народ не так легко поставити на коліна. Всі, хто може, стали в один стрій на оборону своєї землі.

Степанецька громада вкотре довела свою організованість і згуртованість в такий не легкий час. Наше керівництво спрацювало миттєво на тривожний сигнал. В результаті злагоджених дій якого, в нашій громаді з’явився загін тероборони. Варто зауважити, що ця новостворена структура належним чином зареєстрована, обладнана і оснащена всім необхідним.

Адже керівництво громади насамперед піклується про безпеку і спокій своїх жителів та всіх тих, хто прибув у цей непростий час під опіку Степанецької ТГ.