ДЕПУТАТИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО НАТО ІЗ ПРОХАННЯМ ЗАКРИТИ НЕБО НАД НАШОЮ КРАЇНОЮ, ЗАХИСТИТИ МИРНИХ ЖИТЕЛІВ УКРАЇНИ!

Дата: 06.03.2022 17:29

На позачерговому засіданні сесії 05.03.2022 р. депутати Степанецької сільської ради винесли рішення підтримати Президента України Володимира Зеленського щодо прохання закрити небо над Україною у країн Заходу, щоб від ударів ракет та авіанальотів РФ перестали гинути мирні українці.

Тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки — така ціна зволікання в ситуації із закриттям неба…

Звернення адресоване урядам та парламентам країн-членів НАТО, послам та дипломатичному корпусу усіх держав НАТО та іншим посадовим особам за кордоном, від яких залежить прийняття важливого для України рішення.

До цього прохання долучилися практично всі жителі Степанецької громади, поставивши свої підписи під зверненням до НАТО.