МАРТИНІВКА ВІТАЄ СВОЇХ ЮВІЛЯРІВ

Дата: 04.03.2022 12:05

ЗВІСТКА ПРО МИР – НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ЮВІЛЯРІВ

3 березня 2022 року свій 85–річний ювілей відсвяткувала Ольга Іванівна Гульченко, жителька с. Мартинівка. Народилася іменинниця в сусідньому селі Буда–Горобіївська. Закінчила 4 класи місцевої школи, і в 12-тирічному віці пішла працювати, пасла гусей, а з 17 років пішла в ланку.

Вийшла заміж, разом з чоловіком виховали 3 дітей, має 6 онуків та 6 правнуків.

В 1987 році сім’я переїхала в село Мартинівка, де й наразі проживає ювілярка. До виходу на заслужений відпочинок працювала санітаркою в Мартинівській лікарні.

В цей не простий час представники Степанецької ТГ: староста Мартиніського старостинського округу Світлана Чупилка та бібліотекарка Алла Куцокінь прийшли привітати ювілярку від імені сільського голови Олександра Яременка та всієї громади, побажали здоров’я, мирного неба. Ювілярка щиро дякувала за подарунок, теплі слова, передавала вітання та  молиться за ВСІХ НАС І УКРАЇНУ

4 березня 2022 року свій 80–тирічний ювілей святкує житель с. Мартинівка Володимир Аркадійович Ураков. Народився ювіляр в м. Горький, батько був на фронті офіцером, а мама медсестрою.

В 5 річному віці сім’я ювіляра переїхала в село Мартинівка, де Володимир Аркадійович закінчив 4 класи місцевої школи.

Все своє трудове життя пропрацював на цукровому заводі апаратником (варив цукор).

Разом з дружиною виховали сина, та діждали внучку.

В цей не простий час представники Степанецько ТГ: староста Мартиніського старостинського округу Світлана Чупилка та бібліотекарка Алла Куцокінь прийшли привітати ювіляра від імені сільського голови Олександра Яременка та всієї громади, побажали здоров’я, мирного неба.