ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ-ТРУДІВНИЦЮ

Дата: 02.03.2022 16:15

2 березня цього року святкувала свій поважний ювілей Анастасія Петрівна Самаріна, жителька села Степанці. Народилася іменинниця в селі Веселе Шалигінського району Сумської  області в багатодітній родині, де виховувалося четверо дітей. Школу закінчила в сусідньому селі Погаричі. Після школи пішла працювати дояркою. Добра, працьовита жінка, має трьох дочок, яких піднімала на ноги сама, бо овдовіла дуже рано – в 39 років. Наразі ювілярка проживає в дочки Люби, тішиться своїми трьома онуками та трьома правнуками. Не може сидіти без роботи, намагається допомагати своїм рідним по господарству, але здоров’я вже трохи підводить.

В цей не простий час представники Степанецької ТГ: секретар Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська та начальник відділу ЖКГ Петро Добровольський завітали до пані Анастасії та від імені сільського голови Олександра Яременка та всієї громади привітали її із поважним ювілеєм, побажали здоров’я, мирного неба і залишили теплий подарунок на згадку.