ЧЕРГОВЕ НАГАДУВАННЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ОФІЦЕРОМ ГРОМАДИ ПРО НЕДОПУЩЕННЯ ПОРУШЕНЬ ПРАВИЛ УТРИМУВАННЯ СОБАК І КОТІВ.
В одному із сіл Степанецької ТГ до поліцейського офіцера громади Віталія Степанця звернулися громадяни та поскаржилися на те, що по сусідству з ними проживає громадянин, який тримає вдома собаку породи німецька вівчарка та яка при цьому періодично вільно залишає подвір'я та вибігає на вулицю, нападаючи та лякаючи прохожих. Так сталося і цього разу. Пес через відсутність нагляду та через те, що перебував не у вольєрі, а паркан занадто низький та й зі слів свідків і самого господаря, він вже неодноразово перестрибував через нього, вибіг за подвір'я та кинувся при цьому на жінку що йшла по проїзжій частині.
Можна лише уявити, що на місці даної особи могли опинитися діти, які б ішли до школи чи будь-куди без супроводу дорослих.
Поліцейським було миттєво зреаговано на дане звернення та відносно господаря собаки складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст 154 КУпАП та повідомлено, що при повторному порушенні на нього чекають більш суворі покарання, включаючи конфіскацію тварини, що передбачено санкцією даної статті.