СТЕПАНЕЦЬКІ ЛІЦЕЇСТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «МОВОЗНАВЕЦЬ»

Дата: 17.02.2022 08:02

Пошук та підтримка талановитих учнів – це один із напрямків роботи закладів освіти громади.

10 учнів Степанецького ліцею під керівництвом вчителя англійської мови Антоніни КОЗАК вперше взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Мовознавець» для учнів 2-11 класів.
     За  результатами проведення конкурсу:
-    Черуха Поліна (3-А клас) отримала - Диплом I ступеня;
-    Мельничук Маргарита (9-Б клас), Свєчкарьова Дар’я (9-Бклас), Татарінов Тимофій (8 клас) - Диплом II  ступеня.
    Решта учнів отримали дипломи учасників. Організатори конкурсу подбали також про сувеніри для кожного учасника та запросили до подальшої співпраці. Наставник юних знавців англійської мови  Антоніна Миколаївна отримала сертифікат за підготовку учасників.
     Вітаємо лауреатів конкурсу та бажаємо їм подальших успіхів у вивченні іноземної мови.