В СТЕПАНЦЯХ ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
15 лютого 2022 року в Степанцях, під головуванням сільського голови Олександра Яременка, відбулася позачергова сесія ІХ скликання. На розгляд депутатів було внесено 18 питань Порядку денного.
На початку засідання депутати затвердили Положення про сектор містобудування та архітектури Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, новоутворений орган виконавчої влади.
Наступним питанням були внесені зміни до Програми підтримки Черкаського батальйону територіальної оборони в/ч А7324 на 2022 - 2025 роки та відповідно внесені зміни до бюджету Степанецької сільської територіальної громади на 2022 рік по забезпеченню виконання прийнятих змін до цієї Програми.
Традиційно були розглянуті кілька земельних, технічних і юридичних питань.
На завершення депутати створили адміністративну комісію при виконавчому комітеті Степанецької сільської ради та затвердили Положення про її роботу.