У ТАГАНЧІ ТА МЕЛЬНИКАХ ПРОВЕЛИ МІТИНГИ ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ СІЛ

Дата: 13.02.2022 21:15

Сімдесят вісім років відділяє нас від буремних воєнних років. Для історії – це не багато, а для людини – це майже все життя. 1944 року в часи Другої Світової війни наші села, - Таганча та Поташня (10 лютого), Мельники та Голяки (12 лютого) було визволено від німецько-фашистських загарбників. Радість і сльози, біль і надія – все переплелося в одному слові Визволення.

11 лютого відбулися урочисті мітинги в селах Таганча та Мельники Таганчанського старостинського округу з нагоди 78-ї річниці визволення.

На заходах були присутні староста Таганчанського старостинського округу Сергій Гарбуз, головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Лідія Атаманенко, гості з Канева, працівники закладів культури та освіти.

Присутні висловили повагу воїнам-землякам хвилиною мовчання та поклали квіти до братських могил та пам’ятників Героям Другої світової війни.

Ми ніколи не забудемо, що наше мирне життя здобуте величезними зусиллями наших батьків і дідів, ціною всенародного подвигу старшого покоління.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують сьогодні українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність і територіальну цілісність України.

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!