“Подаруй книгу бібліотеці”

Дата: 11.02.2022 11:27

За минулий рік книжковий фонд бібліотечних установ КЗ “Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади” поповнився 1188 книгами на суму 172692 грн., це відбулося завдяки програмі поповнення бібліотечних фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги, Черкаської ОУНБ імені Тараса Шевченка,  Черкаської обласної бібліотеки для дітей, Фундації Дарини Жолдак, БФ "Бібліотечна країна", а ще в усіх бібліотечних закладах Степанецької громади стала гарною традицією акція “Подаруй книгу бібліотеці” в якій активно беруть участь жителі нашої громади: с. Мартинівка — Надія Хижняк, Алла Наконечна, Володимир Дашевський, Ольга Михайлова; с. Павлівка — Тетяна Тихомирова, Вадим Мироненко; селище Степанецьке — Марія Швецова, Наталія Дмитрієва, Катерина Циба, Леся Трофимчук; Центральна бібліотека с. Степанці — доброчинець побажав бути невідомим.

Всі працівники дякують своїм благодійникам за співпрацю та допомогу.
Акція “Подаруй книгу бібліотеці” триває, тож маємо надію що в подальшому до неї долучаться і інші жителі нашої громади.