ЧЕКАЮЧИ АВТОБУС, СПОГЛЯДАЄМО РІДНІ КРАЄВИДИ

Дата: 09.02.2022 21:49

На звернення старости Мельниківського старостинського округу Лідії Атаманенко до деректора  ВП "Дружба" Василя Горбенка та директора БФ "МХП-Громаді" Тетяни Волочай було започатковано монтаж зупинки з металоконструкцій і метало профілю в Мельниках.

7 лютого 2022 року представниками  ВП "Дружба" с. Пішки та БФ "МХП-Громаді" було доставлено банери з Черкас для доукомплектування автобусної зупинки, яка тепер розміщуються в центрі с.Мельники по вулиці Незалежності.

А от вже наступного дня працівники КП "Благоустрій" Іван Мороз, Микола Яременко та сільський активіст Олександр Шкундра облаштували зупинку банерами, на яких зображені мальовничі пейзажі сіл тепер уже Таганчанського старостинського округу.

Щира  подяка всім, хто приймав участь у створенні затишку і комфорту для своїх односельців.