ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ – ГАРНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Дата: 08.02.2022 16:58

Працівники та керівництво КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади» (директорка Юлія Мітакі) висловлює щиру вдячність керівництву та працівникам СКП «Благоустрій» (директор Олександр Вовчинський) за постійну допомогу, вчасне забезпечення дровами на зимовий період закладів культури нашої громади.

В клубі Слобода, с. Степанці виготовлено та встановлено східці на сцену, а зараз ведеться підготовка прилеглої території до встановлення огорожі.

Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток доброустрою, створення кращих умов для функціонування базової мережі закладів культури місцевого рівня, відродження і розвиток культурної спадщини регіону та розширення спектру культурно-дозвіллєвих послуг населенню.

Добрі справи не залишаються непоміченими! Доброта і щедрість обов’язково повернуться сторицею! Щира вдячність усім за плідну співпрацю!