ЮВІЛЯР — ОРДЕНОНОСЕЦЬ

Дата: 07.02.2022 15:40

06 лютого 2022 року відзначає свій 85-річний День Народження житель с. Новоукраїнка Віктор Степанович Толюпа. Його знають і люблять як хорошу, світлу людину. За довгий життєвий шлях він встиг зробити багато добра, хоча на його шляху була і страшна війна, і тяжка праця.

Свій трудовий шлях розпочав з малих літ в полі та біля тварин, але дорослу трудову діяльність провів за кермом – трактористом та комбайнером. За свою працю був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора та має звання «Кращий механізатор» за високі показники в соціальному змаганні.

Доля подарувала Віктору Степановичу і сімейне щастя – чудову дружину Надію Юріївну, з якою прожили 60 щасливих подружніх років, виховали чудових сина та дочку, мають двох внуків та чекають правнуків.

А пан Віктор не здається ні хворобам, ні рокам. Разом з дружиною господарюють та завжди чекають своїх рідних в гості, адже діти, онуки – це найбільша радість.

В цей чудовий день до ювіляра завітали директорка ТОВ «Мир Сем», депутат сільської ради Валентина Балинська, представник виконавчого комітету  Леонід Дука та староста Беркозівського старостинського округу Іван Вощан. Гості від імені сільського голови Олександра Яременка передали імениннику щирі слова, квіти й подарунки на згадку.