І ОДИН У ПОЛІ ДОБРОУСТРОЮ ВОЇН

Дата: 07.02.2022 15:37

З великою відповідальністю та дбайливою хазяйновитістю ставиться до своїх обов'язків робітник з доброустрою В'ячеслав Конопада з Полствина.

З приходом його на цю посаду, помітно змінилась територія сіл Полствин та Малий Ржавець. Сільські площі, вулиці вчасно обкошуються, а чагарники — вирубуються.

І зараз, не дивлячись на складні умови зимової погоди, він продовжує розчищати території цвинтарів від зарослів та повалених буревієм дерев. Розчищається територія і заготовляються дрова для опалення установ громади. Сумлінною працею одного робітника з впорядкування вирішується багато проблем місцевих жителів.

Тож, односельці та староста округу щиро дякують сумлінному працівнику за таку потрібну і корисну роботу.