ЛЮБОВ ДО ПРАЦІ СУПРОВОДЖУЄ ЮВІЛЯРКУ ПО ЖИТТЮ

Дата: 04.02.2022 08:16

2 лютого святкувала ювілейний 80-й День народження корінна жителька села Мартинівка Лідія Макарівна Коновалова.

З дитячих років Лідії Макарівні довелося тяжко працювати, щоб вижити. Закінчивши 7 класів місцевої школи, в 14 років поїхала на Донбас вчитися професії тинькаря. Вже через 10 місяців дівчина поїхала працювати на будівництво в м. Макіївку, де пропрацювала 7 років.

Коли повернулась з Донбасу, пішла на будівництво Канівської ГЕС, де пропрацювала 5 років, потім влаштувалася на Черкаський шовковий комбінат прядильницею і пропрацювала там 7 років і 5 місяців, та за станом здоров’я довелося залишити улюблену роботу.

Повернувшись у рідне село, жінка почала будувати власний будинок, пішла працювати в місцевий колгосп, брала участь в будівництві місцевої школи. Пізніше працювала на фермі з вирощування ВРХ, звідки й вийшла на заслужений відпочинок.

Лідія Макарівна, яка звикла весь час працювати, до сьогодні  є чудовою та охайною господинею

Сімейне життя хоч і не було довготривалим, зате Лідія Макарівна має чудових дітей: дочку Зою, сина Сергія і трьох прекрасних онуків.

До ювілярки в цей святковий день завітала подруга Ніна Олександрівна Горбенко, а також представники Мартинівського старостинського округу: староста Світлана ЧУПИЛКА та бібліотекарка с. Мартинівка Алла КУЦОКІНЬ. Від імені сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА та від усієї громади привітали іменинницю, побажали здоров’я та довгих років життя і вручили теплий подарунок на згадку.