ЗА НЕЗАКОННЕ ЗНИЩЕННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПРИТЯГУЮТЬ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Дата: 03.02.2022 11:05

Поліцейським офіцером громади Степанецької ТГ Віталієм Степанцем було отримано інформацію про те, що не встановлені особи на території Степанецької сільської ради здійснюють незаконну вирубку деревини на землях комунальної власності.

В процесі перевірки даної інформації спільно з представниками територіальної громади, було виявлено незаконну вирубку двох дерев породи вільха в межах Степанецької сільської ради. Надалі на одному з подвір'їв було виявлено дану деревину, порізану та готову до використання, а саме - опалювання житла. Також на місці було виявлено бензопилу, якою зрізали вказані дерева.

Особою, що скоїла дане правопорушення виявилася жінка 1990 р.н., яка тимчасово проживає на території с. Степанці та яка повністю визнала свою провину і пояснила, що зрізала дані дерева для опалювання житла, яке вона орендує для проживання. Викликана слідчо-оперативна група відділу поліції №1 (м. Канів) зареєструвала дану подію. Вирішується питання про притягнення вказаної особи до відповідальності.

Слід нагадати, що за незаконне знищення включно з вирубкою дерев та зелених насаджень передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.