РОЗПОЧАЛАСЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ 2022 РОКУ

Дата: 31.01.2022 13:18

Троє учениць Степанецького ліцею перебувають на VII оздоровчій зміні в м.Хирів, що у Львівській області. Наших дівчат прийняв табір оздоровлення та відпочинку "Соколята". Оздоровча зміна триває 21 день.

Безкоштовні путівки дітям пільгових категорій надано Управлінням сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Львівська область є одним з популярних напрямків для оздоровлення дітей Черкащини. Окрім м. Хирів, наші школярі і школярки відвідували м. Червоноград, м. Трускавець та інші. Там молодь не тільки покращує свій фізичний стан, але і знайомиться з побутом, культурою та говіркою іншого регіону, обмінюється з однолітками цікавими фактами про рідний край.

Знайомства у шкільні роки нерідко тривають й у дорослому житті. Тож бажаємо нашим ученицям цікавого спілкування й ефективного та корисного дозвілля.