УКРАЇНА СТАЛА ЇЇ БАТЬКІВЩИНОЮ

Дата: 21.01.2022 10:42

20 січня 2022 року відсвяткувала свій поважний 85-й День народження Валентина Олександрівна Риженко - жителька с. Беркозівка. Ювілярка після закінчення школи, обрала професію бухгалтера. Здобула освіту в  Щукінському технікумі гірничометалургійної  промисловості, потім працювала в Архангельській області де познайомилася з військовослужбовцем з України, своїм майбутнім чоловіком. Там же вони і одружилися, а в 1956 році переїхали проживати на батьківщину чоловіка разом із немовлям на руках.

З 1959 року Валентина Олександрівна пропрацювала 33 роки в сільському магазині продавцем. За роки роботи згадують її односельці як дуже добру людину. Чуйна і ніжна, невеличка на зріст жінка, але душа її переповнена теплом і добротою. Має багато нагород, медаль «Ветеран праці». Хотіла працювати і далі, але потрібно було доглядати за стареньким батьком, який проживав з нею.

Валентина Олександрівна дуже добра господиня. Завжди зустрічає своїх рідних, гостей з добрим гумором, посмішкою і щедрим столом.

Привітати іменинницю зі святом приїхали її діти та онуки, а має вона 3 дітей, 4 онуків, 3 правнуків.

Цього дня Валентина Олександрівна також радо зустріла гостей, які завітали, щоб передати вітання від імені голови Степанецької ТГ Олександра Яременка, а саме – старосту села Івана Вощана. Представники громади подарували їй теплий подарунок на згадку, а ювілярка щиро дякувала за подарунок і душевні слова.