Вітання сільського голови Степанецької громади Олександра Яременка зі святом Водохреща (Богоявлення)

Дата: 19.01.2022 10:17

Христос Хрещається!

Від імені старост, депутатського корпусу та виконавчого комітету Степанецької сільської ради щиро вітаю Степанецьку громаду з Третім святом Різдвяно-Новорічних свят - з Хрещенням Господнім, зі святим Богоявленням.

Свято Водохреща для українського народу – є джерелом світлої радості. Воно символізує очищення душі, зміцнює нашу віру в перемогу добра, укріплює сподівання на краще майбутнє.

Цього дня освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою. Надає сили та захищає від хвороб. Також вона змиває усі негаразди та турботи, очищає душу від сумнівів та зневіри, а тілу дарує життєдайну енергію.

З нагоди свята зичу всім добра, взаєморозуміння, успіху у всіх починаннях.

Нехай свята вода дарує, вам, дорогі жителі нашої громади, міцне здоров`я та наснагу, буде оберегом від лиха у ваших оселях. Хай сходить благодать на кожну українську родину, хай буде спокійним та розміреним життя у нашій громаді.

Нехай Господь допоможе на вистояти у боротьбі проти ворога, а на святу українську землю повернеться мир!

З повагою, сільський голова                         Олександр ЯРЕМЕНКО.